brof banner
 

Опис маршруту легкового автомобіля у подорожньому листі

Прочитано 2597 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Чи потрібно детально описувати маршрут легкового автомобіля у подорожньому листі, якщо його використовували для службових поїздок містом?

Типова форма подорожнього листа службового легкового автомобіля та порядок його застосування втратили чинність з 19.03.2013 відповідно до наказу Держстату від 16.04.2013 №95. Проте не цю форму заборонено й надалі використовувати. Крім того, є можливість вдосконалити форму листа з урахуванням власних потреб.

Скасована форма подорожнього листа легкового автомобіля, на відміну від вантажного, є досить стислою і не передбачає опису декількох маршрутів за день чи зміну.

Тобто детальний опис маршруту легкового автомобіля підприємства у подорожньому листі записати важко.

Тому підприємство може розробити свою форму подорожнього листа легкового автомобіля з включенням та розширенням необхідних колонок.

Подорожній лист є головною підставою для списання пально-мастильних матеріалів в обліку підприємства. Описаний у подорожньому листі маршрут є підтвердженням зв’язку витрат на пально-мастильні матеріали з господарською діяльністю підприємства.

Тому при зазначенні у подорожньому листі маршруту «по місту» слід подбати про економічне обгрунтування витрат, пов’язаних з такою поїздкою (наприклад, розпорядження про відрядження, відповідність пунктів заправки маршруту відрядження).

Источник: Головбух24

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить