brof banner
 

Виправляємо помилку у графах 6 –7 повідомлення за формою №20-ОПП

Прочитано 548 раз
Оцените материал
(0 голосов)

Податківці роз'яснили порядок виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП у разі допущення помилки у графах 6 –7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»

ДФСУ у підкатегорії 119.11 ресурсу "ЗІР" нагадує, що графи 6 – 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об’єкт оподаткування» повідомлення за ф. №20-ОПП заповнюється відповідно до Класифікатора об’єктів адміністративно-територіального устрою, що розміщений на офіційному веб-сайті Державної служби статистики України.

Відповідно до п. 8.5 розд. VIIІ Порядку у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, зокрема, місцезнаходження, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення за ф. №20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування щодо якого відбулися зміни.

У разі виявлення платником податків помилки у заповненні граф 6 – 7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об’єкт оподаткування» повідомлення за ф. № 20-ОППнеобхідно подати до органу ДФС за основним місцем обліку повідомлення за ф. № 20-ОПП з оновленою (виправленою) інформацією щодо адміністративної одиниці відповідно до КОАТУУ, де знаходиться об’єкт оподаткування, зазначивши у графі 2 «Код ознаки надання інформації» значення «3 – зміна відомостей про об’єкт оподаткування».

Источник: https://news.dtkt.ua/taxation/common/45986

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить