Платник ЄП ІІ групи може здавати в оренду частину нежитлового приміщення площею менше 300 кв. м

Прочитано 827 раз
Оцените материал
(0 голосов)

 Чи може підприємець — платник єдиного податку ІІ групи здати в оренду 1 кв. м площі власного магазину для встановлення банкомата?

 Підпунктом 291.5.3 пункту 291.5 статті 291 Кодексу передбачено, що фізичні особи — підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів, не можуть бути платниками єдиного податку.


 Тобто фізична особа — підприємець може перебувати на спрощеній системі оподаткування та здавати частину нежитлового приміщення в оренду (менше 300 кв. метрів).

 Абзацом 2 пункту 291.4 статті 291 глави 1 розділу XIV Кодексу (у редакції Закону №4014) встановлено, що фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб, обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень, мають право обрати другу групу.

Источник : ДПС у м. Києві

Последнее изменение Пятница, 03 Август 2012 14:29

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить