Больничные

Больничные (104)


Щодо заповнення листка непрацездатності

Понедельник, 02 Октябрь 2017 08:34

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області повідомляє, що в останній час збільшилась кількість звернень страхувальників та застрахованих осіб з приводу порушень при оформленні листків непрацездатності.


Фахівці ФСС у новому листі в черговий раз обґрунтували свою позицію щодо нарахування декретних у розмірі не менше мінімальної зарплати за місяць, а також розповіли, коли суперечки з Мінсоцполітики з цього приводу будуть вирішені


Працівниця виявила бажання оформити відпустку для догляду за дитиною своєї племінниці. Які документи слід подати, аби підтвердити, що вона здійснює фактичний догляд за дитиною? Роз'яснює Мінсоцполітики.


ЦК Профспілки працівників освіти і науки України консультує щодо можливості переривання соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.


Які витрати на медичну та соціальну допомогу фінансує Фонд нещасних випадків?


Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності залежить від страхового стажу працівника:  чим більший стаж -  тим більший відсоток виплати. Для того, щоб його правильно підрахувати необхідно знати  що таке страховий стаж.


ФСС з ТВП розглянув питання щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами фізичним особам - підприємцям.


Фонд з ТВП зберігає позицію щодо розрахунку суми допомоги по вагітності та пологах, наведену в попередніх роз’ясненнях. Про жодні доплати до мінімального розміру зарплати наразі не йдеться


10 березня Міністерство соціальної політики та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народжені дитини


Узагальнені консультації фахівців Міністерства соціальної політики України, Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Державної служби України з питань праці та інших органів з питань призначення та виплати матеріального забезпечення за кошти ФСС з ТВП, що оприлюднені в газеті «Праця і зарплата» у 2016 році.

Страница 1 из 8