Больничные

Больничные (101)


ЦК Профспілки працівників освіти і науки України консультує щодо можливості переривання соціальної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами.


Які витрати на медичну та соціальну допомогу фінансує Фонд нещасних випадків?


Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності залежить від страхового стажу працівника:  чим більший стаж -  тим більший відсоток виплати. Для того, щоб його правильно підрахувати необхідно знати  що таке страховий стаж.


ФСС з ТВП розглянув питання щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами фізичним особам - підприємцям.


Фонд з ТВП зберігає позицію щодо розрахунку суми допомоги по вагітності та пологах, наведену в попередніх роз’ясненнях. Про жодні доплати до мінімального розміру зарплати наразі не йдеться


10 березня Міністерство соціальної політики та Державне агентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу у сфері соціального захисту – призначення допомоги при народжені дитини


Узагальнені консультації фахівців Міністерства соціальної політики України, Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Державної служби України з питань праці та інших органів з питань призначення та виплати матеріального забезпечення за кошти ФСС з ТВП, що оприлюднені в газеті «Праця і зарплата» у 2016 році.


Сотрудница уходит в отпуск по беременности и родам с 03.01.2017 г. Страховой стаж за 12 месяцев перед наступлением страхового случая – более 6 месяцев, фактическая среднедневная заработная плата в расчетном периоде (январь – декабрь 2016 года) – 96,73 грн, поэтому пособие рассчитывается исходя из минимальной среднедневной зарплаты в 2017 году – 105,12 грн (3200 грн / 30,44) и составляет 13245,12 грн (105,12 x 126 дн.).


Вінницьке обласне відділення ФСС з ТВП роз'яснило, що обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням здійснюється відповідно до Порядку №1266.


Срок окончания договора приходится на время нахождения работницы в отпуске по уходу за ребенком до достижения им трехлетнего возраста. Можно ли ее увольнять и, если да, то как правильно оформить?

Страница 1 из 8