brof banner
Единый налог

Единый налог (376)


Як оподатковувати єдиним податком різні види отриманого доходу? Хто з фізосіб-«єдинників» може надавати послуги юрособам?


Книгу обліку доходів повинні вести підприємці – платники єдиного податку 1 та 2 груп. А ще підприємці 3-ї групи, якщо вони не є платниками ПДВ (сплачують ЄП за ставкою 5%). Ми наводимо відповіді на десять питань щодо ведення такої книги.


Коли покупець оплачує послуги через платіжну систему FORPOST, інтернет-магазин не приймає від нього ані готівкових коштів, ані платіжних карток, ані платіжних чеків, ані жетонів. Їх приймає платіжна організація від свого імені.


Фізособа-«єдинник» І та ІІ звільняється від сплати єдиного податку на час відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, а ось від ЄСВ - ні.


Коли та в якій сумі «єдиннику» слід визнавати дохід, якщо покупець розрахувався карткою і кошти на рахунок підприємця надійшли лише наступного дня за вирахунком комісії банку за еквайринг? Консультує ДФС

Фізособа, яка зареєстрована підприємцем (ФОП), змінила свою прописку. Як повідомити податковий орган? Куди платити податки та здавати звітність? Що робити з Книгою обліку доходів?


Підприємець - платник єдиного податку, який займається проведенням семінарів, для здійснення своєї діяльності придбаває від нерезидента послуги з реклами та коучингу. Які податки йому треба сплатити?


Каким образом ФЛП в форме № Д5 (годовая) отчета относительно сумм начисленного ЕCВ после окончания срока его подачи исправить ошибки, касающиеся денежных показателей (в том числе заполнена не та таблица формы № Д5 (годовая) за период до 01.01.2018 г.)?


Як безпечно закрити ФОП? Які перевірки можуть проводитися у такому разі? Коли краще призупинити діяльність?

Припинення підприємницької діяльності ФОПа умовно складається з 6 етапів:

Страница 1 из 27