brof banner
Единый налог

Единый налог (309)


Платникам єдиного податку дозволено укладати посередницькі договори і навіть самим бути посередниками. Але як тоді визначається оподаткований дохід «єдинника»? Як він відображає в обліку свою винагороду і «транзитні» кошти, які належать замовнику?


До какого числа нужно задекларировать доходы и уплатить единый налог предпринимателям, которые избрали упрощенную систему налогообложения?


Податківці надали роз’яснення щодо можливості платником єдиного податку бути управителем нерухомого майна, реєстрації договору управління майном та особливостей оподаткування єдиним податком доходів управителя.


Усі фізичні особи – платники податків зобовʼязані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних протягом місяця з дня такої зміни. Наприклад, про зміну місця проживання, прізвища, імені, по батькові


Фізособи – підприємці та банки мають право не встановлювати ліміт каси та строки здавання готівкової виручки (готівки). При цьому фізична особа – підприємець має право не вести касову книжку.


Податківці надали роз'яснення щодо терміну подання звітності та строків сплати єдиного податку платниками I та II групи.


Чи потрібно проводити перереєстрацію або вносити зміни до книги обліку доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування у разі, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо?


Відсутність запису в Книзі обліку доходів і витрат про отриману приватним підприємцем готівку є порушенням норм про оприбуткування готівки і є неоприбуткуванням.


Реалізація електронних сигарет

Пятница, 15 Декабрь 2017 09:28

Суб’єкт господарювання здійснює роздрібну торгівлю електронними сигаретами та змінними картриджами до них. Чи виникає при цьому об’єкт оподаткування акцизним податком?


У новому листі податківці нагадали, за яких умови суб’єкт господарювання може втратити статус платника єдиного податку та коли цей статус можна отримати знову (повторно зареєструватись платником єдиного податку)

Страница 1 из 23