brof banner
Единый налог

Единый налог (379)


Зарегистрированные в установленном порядке предприниматели, которые до окончания месяца, в котором произошла государственная регистрация, подали заявление об избрании упрощенной системы налогообложения и ставки единого налога, установленной для 2-й группы, считаются плательщиками единого налога с первого числа месяца, следующего за месяцем, в котором произошла государственная регистрация.


Фізособа-«єдинник» зобов’язана надати покупцю товарів за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ щодо передавання прав власності.


Муниципальная няня - это любая ФЛП (КВЭД 97.00, ОКВЭД 88.91), юрлицо, предоставляющее услугу по уходу за детьми (КВЭД 78.20, ОКВЭД 85.10), кроме государственных и коммунальных учреждений дошкольного образования. С такими лицами нужно заключить договор об уходе за ребенком до трех лет.


Як оподатковувати єдиним податком різні види отриманого доходу? Хто з фізосіб-«єдинників» може надавати послуги юрособам?


Книгу обліку доходів повинні вести підприємці – платники єдиного податку 1 та 2 груп. А ще підприємці 3-ї групи, якщо вони не є платниками ПДВ (сплачують ЄП за ставкою 5%). Ми наводимо відповіді на десять питань щодо ведення такої книги.


Коли покупець оплачує послуги через платіжну систему FORPOST, інтернет-магазин не приймає від нього ані готівкових коштів, ані платіжних карток, ані платіжних чеків, ані жетонів. Їх приймає платіжна організація від свого імені.


Фізособа-«єдинник» І та ІІ звільняється від сплати єдиного податку на час відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, а ось від ЄСВ - ні.


Коли та в якій сумі «єдиннику» слід визнавати дохід, якщо покупець розрахувався карткою і кошти на рахунок підприємця надійшли лише наступного дня за вирахунком комісії банку за еквайринг? Консультує ДФС

Фізособа, яка зареєстрована підприємцем (ФОП), змінила свою прописку. Як повідомити податковий орган? Куди платити податки та здавати звітність? Що робити з Книгою обліку доходів?


Підприємець - платник єдиного податку, який займається проведенням семінарів, для здійснення своєї діяльності придбаває від нерезидента послуги з реклами та коучингу. Які податки йому треба сплатити?

Страница 1 из 28