brof banner
Единый налог

Единый налог (381)


ФОП може повернутись на сплату єдиного податку 2-ї групи з початку наступного року за роком, в якому ним виконано вимоги.


Які документи і куди необхідно подати, аби отримати ліцензію для косметологічного кабінету? На що треба звернути увагу при оформленні відомостей та якими нормативними актами керуватися?


Зарегистрированные в установленном порядке предприниматели, которые до окончания месяца, в котором произошла государственная регистрация, подали заявление об избрании упрощенной системы налогообложения и ставки единого налога, установленной для 2-й группы, считаются плательщиками единого налога с первого числа месяца, следующего за месяцем, в котором произошла государственная регистрация.


Фізособа-«єдинник» зобов’язана надати покупцю товарів за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ щодо передавання прав власності.


Муниципальная няня - это любая ФЛП (КВЭД 97.00, ОКВЭД 88.91), юрлицо, предоставляющее услугу по уходу за детьми (КВЭД 78.20, ОКВЭД 85.10), кроме государственных и коммунальных учреждений дошкольного образования. С такими лицами нужно заключить договор об уходе за ребенком до трех лет.


Як оподатковувати єдиним податком різні види отриманого доходу? Хто з фізосіб-«єдинників» може надавати послуги юрособам?


Книгу обліку доходів повинні вести підприємці – платники єдиного податку 1 та 2 груп. А ще підприємці 3-ї групи, якщо вони не є платниками ПДВ (сплачують ЄП за ставкою 5%). Ми наводимо відповіді на десять питань щодо ведення такої книги.


Коли покупець оплачує послуги через платіжну систему FORPOST, інтернет-магазин не приймає від нього ані готівкових коштів, ані платіжних карток, ані платіжних чеків, ані жетонів. Їх приймає платіжна організація від свого імені.


Фізособа-«єдинник» І та ІІ звільняється від сплати єдиного податку на час відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, а ось від ЄСВ - ні.


Коли та в якій сумі «єдиннику» слід визнавати дохід, якщо покупець розрахувався карткою і кошти на рахунок підприємця надійшли лише наступного дня за вирахунком комісії банку за еквайринг? Консультує ДФС
Страница 1 из 28