brof banner
Единый налог

Единый налог (376)


Плательщик, который изменил местонахождение, платит налоги по месту предыдущей регистрации до окончания текущего бюджетного периода. В ГФС по основному месту учета налогоплательщик уплачивает все налоги и сборы, которые законодательство обязывает платить на территории административно-территориальной единицы, соответствующей неосновному месту учета.


В соответствии с п. 299.7 НКУ в реестр плательщиков единого налога вносятся сведения о плательщике единого налога, в частности виды хозяйственной деятельности.


Чи необхідно ФОП – платникам ЄП І – ІІІ груп зберігати первинні документи та чи передбачена відповідальність за незабезпечення їх зберігання? Консультує ДФСУ


Візити податкових інспекторів на підприємства - не дивина. Тепер же вони все частіше приходять і до підприємців. Кого планово перевірять у 2018 році, можемо дізнатися з плану-графіка перевірок платників єдиного податку, який був оновлений 25 липня. Що ж можуть перевіряти податківці?


Вторую группу единого налога имеют право выбрать физические лица - предприниматели, осуществляющие хозяйственную деятельность по предоставлению услуг, в том числе бытовых, плательщикам единого налога и/или населению, производство и/или продажу товаров, деятельность в сфере ресторанного хозяйства, при условии, что в течение календарного года соответствуют совокупности следующих критериев:


Товариство - платник єдиного податку III групи (без сплати ПДВ) не веде господарської діяльності та не має найманих працівників. Чи потрібно подавати податкову звітність у разі відсутності протягом звітного періоду доходів, що підлягають оподаткуванню єдиним податком?


Офіс реформи адмінпослуг підготував детальну інфографіку з покроковою інструкцією, як зареєструвати ФОП на спрощеній системі оподаткування

Минулого року в Україні було відкрито більше 200 000 ФОП. Ті, хто колись реєстрував ФОП, знають, що самостійно розібратися в процедурі достатньо складно і часозатратно.

Офіс реформи адмінпослуг підготував детальну інфографіку з покроковою інструкцією, як зареєструвати ФОП на спрощеній системі оподаткування. 


Податківці розповіли, як звітувати новоствореному підприємцю - платникові єдиного податку 2 групи


ПКУ встановлено обмеження щодо надання в оренду приміщення платником єдиного податку. А чи може така особа надавати частину приміщення як «єдинник», а частину як фізособа?

Податківці в індивідуальній консультації від 08.08.2018 р. №3463/Т/99-99-13-01-02-14/ІПК вказали, що фізична особа – власник нерухомості (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого перевищує норми за  пп. 291.5.3 ПКУ, не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа - не суб'єкт господарювання, а іншу частину як підприємець.


Может ли ФЛП использовать текущий расчетный счет, открытый на ФЛ для проведения операций, связанных с осуществлением предпринимательской деятельности?

Страница 3 из 27