brof banner
Единый налог

Единый налог (384)


Офіс реформи адмінпослуг підготував детальну інфографіку з покроковою інструкцією, як зареєструвати ФОП на спрощеній системі оподаткування

Минулого року в Україні було відкрито більше 200 000 ФОП. Ті, хто колись реєстрував ФОП, знають, що самостійно розібратися в процедурі достатньо складно і часозатратно.

Офіс реформи адмінпослуг підготував детальну інфографіку з покроковою інструкцією, як зареєструвати ФОП на спрощеній системі оподаткування. 


Податківці розповіли, як звітувати новоствореному підприємцю - платникові єдиного податку 2 групи


ПКУ встановлено обмеження щодо надання в оренду приміщення платником єдиного податку. А чи може така особа надавати частину приміщення як «єдинник», а частину як фізособа?

Податківці в індивідуальній консультації від 08.08.2018 р. №3463/Т/99-99-13-01-02-14/ІПК вказали, що фізична особа – власник нерухомості (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого перевищує норми за  пп. 291.5.3 ПКУ, не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа - не суб'єкт господарювання, а іншу частину як підприємець.


Может ли ФЛП использовать текущий расчетный счет, открытый на ФЛ для проведения операций, связанных с осуществлением предпринимательской деятельности?


У Фонді соцстрахування роз'яснили, як фізособі-підприємцю можна отримати лікарняні та декретні


З 07.05.2018 р. фізичній особі — підприємцю встановлено ознаку «ФО пенсіонер за віком». З якого місяця такий підприємець звільняється від сплати ЄСВ за себе?


Чи зобов’язаний ФОП — платник єдиного податку ІІ групи у разі отримання в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн використовувати РРО при проведенні розрахункових операцій у безготівковій формі?


Податківці розповіли про особливості повторної реєстрації підприємцем після припинення своєї діяльності та про застосування РРО таким ФОП


Підприємець на єдиному податку користується вантажним автомобілем у власній господарській діяльності на підставі договору позички. Чи буде виникати у нього при цьому дохід? Дізнаємося думку податківців


Питання щодо того, як повинен оподаткувати отриману від ФСС допомогу підприємець, виникає вже не вперше. Наразі київські податківці вирішили, що відповідальним за нарахування і сплату податків в такому випадку є сам ФСС

Страница 4 из 28