brof banner
Единый налог

Единый налог (366)


Я частный предприниматель на второй группе единого налога, выплачиваю ЕСВ в размере 704 грн. ежемесячно. Недавно вышла замуж и сменила фамилию. Нужно ли об этом уведомлять налоговую инспекцию?


Скажите, пожалуйста, если физическое лицо - предприниматель, плательщик единого налога второй группы, получил на банковский счет средства, которые впоследствии оказались ошибочно перечисленными. Средства через определенный период были возвращены. Считаются ли эти средства доходом предпринимателя?


Відповідно до п. 296.2 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п. 295.1 ПКУ.

Кількість торгових точок, яку може відкрити фізична особа — підприємець, не обмежена законодавством. Підприємець самостійно вирішує питання відкриття нових об'єктів для провадження своєї підприємницької діяльності.
З’ясуємо, як фізична особа — підприємець — платник єдиного податку, яка відкрила нову торговельну точку, має повідомити про це контролюючі органи та які штрафні санкції передбачено у разі неповідомлення.


ДФСУ розповіла, як заповнювати Книгу обліку доходів (і витрат) підприємцю-"єдиннику" щодо операції за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами.


Ліквідаційна звітність для ФОП

Вторник, 24 Октябрь 2017 09:11

Податківці нагадали, як звітувати підприємцям на загальній та спрощеній системі оподаткування після внесення запису про припинення підприємницької діяльності в ЄДР.


Що є доходом для фізособи-"єдинника" при експортних операціях з метою його оподаткування? Коли визначати цей дохід? Чи відноситься до доходу сума позитивної курсової різниці?


Платники єдиного податку першої - третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).


Підприємці - платники єдиного податку 1-ї групи, які у календарному кварталі перевищили обсяг доходу 300 тис. грн, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку 2-ї або 3-ї групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.


Суб’єкти господарювання мають право відкривати рахунки для забезпечення своєї господарської діяльності і власних потреб у будь-яких банках України відповідно до власного вибору.

Страница 6 из 27