brof banner
Единый налог

Единый налог (376)


Усі фізичні особи – платники податків зобовʼязані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних протягом місяця з дня такої зміни. Наприклад, про зміну місця проживання, прізвища, імені, по батькові


Фізособи – підприємці та банки мають право не встановлювати ліміт каси та строки здавання готівкової виручки (готівки). При цьому фізична особа – підприємець має право не вести касову книжку.


Податківці надали роз'яснення щодо терміну подання звітності та строків сплати єдиного податку платниками I та II групи.


Чи потрібно проводити перереєстрацію або вносити зміни до книги обліку доходів і витрат ФОП на загальній системі оподаткування у разі, якщо відбулось перейменування назви міста, вулиці тощо?


Відсутність запису в Книзі обліку доходів і витрат про отриману приватним підприємцем готівку є порушенням норм про оприбуткування готівки і є неоприбуткуванням.


Реалізація електронних сигарет

Пятница, 15 Декабрь 2017 09:28

Суб’єкт господарювання здійснює роздрібну торгівлю електронними сигаретами та змінними картриджами до них. Чи виникає при цьому об’єкт оподаткування акцизним податком?


У новому листі податківці нагадали, за яких умови суб’єкт господарювання може втратити статус платника єдиного податку та коли цей статус можна отримати знову (повторно зареєструватись платником єдиного податку)


Підприємець на єдиному податку з нового року переходить на загальну систему. Який порядок зміни системи оподаткування? Які звіти потрібно подати за звітний 2017 рік? Чи виникає обов’язок у підприємця стати платником ПДВ та яка доля РРО при готівкових розрахунках?


Какую группу плательщиков ЕН имеет право выбрать ФЛП, который осуществляет хозяйственную деятельность по автотранспортной перевозке пассажиров, если оплата за проезд осуществляется пассажирами через кассу автостанции?


Податківці роз'яснили, що в такому разі в платіжному дорученні зазначається призначення платежу - виручка за певний період.

Страница 6 из 27