brof banner
Единый налог

Единый налог (376)


У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:


ФЛП – заложник ЕСВ

Понедельник, 13 Февраль 2017 10:03

В таких количествах в Украине субъекты предпринимательской деятельности еще никогда не закрывались. В вопросе прекращения деятельности ФЛП статистика ежедневно бьет рекорды. Чиновники Минсоцполитики успокаивают, что закрываются только “спавшие” предприниматели, поэтому проблем нет и это даже хорошо.


Подпунктом 14.1.213 п. 14.1 ст. 14 Налогового кодекса определено, что физическое лицо - резидент - это физическое лицо, имеющее место жительства в Украине.


ФОП-єдинник групи 2, що провадить діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб'єктів господарювання


За незабезпечення зберігання первинних документів до платників єдиного податку може бути застосований штраф у розмірі 510 грн, - ДФС


ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (підкатегорія 107.08) зазначила, що відповідно до п. 294.6 ПКУ у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.


У налоговиков спросили: включаются ли в доход ФЛП ЕН проценты, полученные от банка за пользование средствами на счете (депозитном, текущем)?


ДФС у ЗІР (категорія 107.08) зазначає, що  фізособа-підприємець – платник єдиного податку, яка протягом року самостійно прийняла рішення про зміну групи платника єдиного податку, подає до контролюючого органу податкову декларацію наростаючим підсумком у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду, в якій заповнює відповідні розділи (показники господарської діяльності): для платника єдиного податку відповідної групи, на якій перебував такий платник – показники за минулий період; для платника єдиного податку відповідної групи, яку обрав (нова група) такий платник – показники за податковий (звітний) період.


ДФС нагадує, що знаття з обліку платників єдиного внеску – фізичних осіб – підприємців, здійснюється контролюючими органами на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників та проведення остаточного розрахунку (абз. 7 ч. 1 ст. 5 Закону №2464).

Страница 10 из 27