brof banner
Единый налог

Единый налог (366)


ДФС роз'яснила: на якій системі оподаткування буде перебувати новостворена фізособа–підприємець, яка до закінчення місяця, в якому відбулась її держреєстрація, подала заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та обрала ставку єдиного податку, встановлену для І або ІІ групи?


Отчетность ФЛП на едином налоге 2016

Понедельник, 23 Январь 2017 12:34

Плательщики единого налога представляют в органы ГФС налоговую декларацию плательщика единого налога по итогам отчетного периода. Поскольку такие отчеты являются налоговыми декларациями, их заполнение, представление, а также исправление в них ошибок осуществляются по общеустановленным для налоговых деклараций правилам. Об этом подробнее поговорим в статье.

Физическими лицами – предпринимателями (далее – ФЛП) – плательщиками единого налога Налоговая декларация плательщика единого налога – физического лица – предпринимателя (далее – декларация) подается в орган ГФС по месту налогового адреса (п. 296.4 НКУ).


"Єдинники" активно надають посередницькі послуги. При цьому оподатковується в них лише сума посередницької винагороди. Як відображати в Книзі обліку доходів (доходів і витрат) та в декларації отримані «транзитні» суми, які належать замовнику?


Платникам єдиного податку слід своєчасно сплачувати суми єдиного податку та звірятися щодо стану розрахунків із бюджетом, щоб зненацька не отримати рішення про виключення з реєстру платників єдиного податку


Платникам єдиного податку слід своєчасно сплачувати суми єдиного податку та звірятися щодо стану розрахунків із бюджетом, щоб зненацька не отримати рішення про виключення з реєстру платників єдиного податку


ДФСУ у листі від 29.08.2016 р. № 18624/6/99-99-12-02-03-15 нагадує, що суб'єкти підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, щоквартально здійснюють декларування наявності належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.


Частные предприниматели (фізичні особи - підприємці) на едином налоге 2 группа подают каждый год в налоговую по месту регистрации два отчета: 

  1. Податкова декларація платника єдиного податку –фізичної особи – підприємця - срок подачи до 28 февраля 2017 года 
  2. Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску форма Д 5 (Додаток 5) - срок подачи до 10 февраля 2017 года

ДФС у Тернопільській області нагадує, що доходом платника єдиного податку-юрособи є будь-який дохід (включаючи дохід представництв, філій, відділень), отриманий протягом податкового (звітного) періоду:


У податківців запитали: чи буде вважатись порушенням наявність у підприємця касової книги (книги прибуткових і видаткових касових ордерів), а також оформлення надходження грошових коштів прибутковими касовими ордерами, з відміткою у журналі №10?

Страница 10 из 27