brof banner
Единый налог

Единый налог (384)


У новому листі податківці нагадали, за яких умови суб’єкт господарювання може втратити статус платника єдиного податку та коли цей статус можна отримати знову (повторно зареєструватись платником єдиного податку)


Підприємець на єдиному податку з нового року переходить на загальну систему. Який порядок зміни системи оподаткування? Які звіти потрібно подати за звітний 2017 рік? Чи виникає обов’язок у підприємця стати платником ПДВ та яка доля РРО при готівкових розрахунках?


Какую группу плательщиков ЕН имеет право выбрать ФЛП, который осуществляет хозяйственную деятельность по автотранспортной перевозке пассажиров, если оплата за проезд осуществляется пассажирами через кассу автостанции?


Податківці роз'яснили, що в такому разі в платіжному дорученні зазначається призначення платежу - виручка за певний період.


Я частный предприниматель на второй группе единого налога, выплачиваю ЕСВ в размере 704 грн. ежемесячно. Недавно вышла замуж и сменила фамилию. Нужно ли об этом уведомлять налоговую инспекцию?


Скажите, пожалуйста, если физическое лицо - предприниматель, плательщик единого налога второй группы, получил на банковский счет средства, которые впоследствии оказались ошибочно перечисленными. Средства через определенный период были возвращены. Считаются ли эти средства доходом предпринимателя?


Відповідно до п. 296.2 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п. 295.1 ПКУ.

Кількість торгових точок, яку може відкрити фізична особа — підприємець, не обмежена законодавством. Підприємець самостійно вирішує питання відкриття нових об'єктів для провадження своєї підприємницької діяльності.
З’ясуємо, як фізична особа — підприємець — платник єдиного податку, яка відкрила нову торговельну точку, має повідомити про це контролюючі органи та які штрафні санкції передбачено у разі неповідомлення.


ДФСУ розповіла, як заповнювати Книгу обліку доходів (і витрат) підприємцю-"єдиннику" щодо операції за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування або за агентськими договорами.


Ліквідаційна звітність для ФОП

Вторник, 24 Октябрь 2017 09:11

Податківці нагадали, як звітувати підприємцям на загальній та спрощеній системі оподаткування після внесення запису про припинення підприємницької діяльності в ЄДР.

Страница 7 из 28