brof banner
Единый налог

Единый налог (366)


Відповідно до підпункту 2 пункту 292.1 ПКУ доходом юридичної особи - платника єдиного податку третьої групи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ.


З якого звітного періоду платник єдиного податку I або II групи повинен сплачувати єдиний податок за новою ставкою в більшому розмірі у разі зміни місця провадження господарської діяльності та/або видів господарської діяльності? Консультує ДФСУ.


Київські податківці у новому листі розглянули питання щодо особливостей первинного обліку господарської діяльності підприємця-платника єдиного податку.


З метою уникнення порушення терміну сплати авансових платежів ДФСУ рекомендує "єдинникам" I і II груп подавати заяву щодо періоду щорічної відпустки - до початку відпустки, заяву щодо терміну втрати працездатності - одразу після закінчення лікарняного.


У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що відповідно до п. 292.11 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:


ФЛП – заложник ЕСВ

Понедельник, 13 Февраль 2017 10:03

В таких количествах в Украине субъекты предпринимательской деятельности еще никогда не закрывались. В вопросе прекращения деятельности ФЛП статистика ежедневно бьет рекорды. Чиновники Минсоцполитики успокаивают, что закрываются только “спавшие” предприниматели, поэтому проблем нет и это даже хорошо.


Подпунктом 14.1.213 п. 14.1 ст. 14 Налогового кодекса определено, что физическое лицо - резидент - это физическое лицо, имеющее место жительства в Украине.


ФОП-єдинник групи 2, що провадить діяльність у сфері ресторанного господарства, має право приймати замовлення від суб'єктів господарювання


За незабезпечення зберігання первинних документів до платників єдиного податку може бути застосований штраф у розмірі 510 грн, - ДФС


ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (підкатегорія 107.08) зазначила, що відповідно до п. 294.6 ПКУ у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.

Страница 9 из 27