Единый соцвзнос

Единый соцвзнос (155)


С 1 по 16 января 2017 г. по предприятию согласно приказу были выходные дни (с дальнейшей отработкой). С 17 января по 31 января 2017 года работники были в отпуске за собственный счет. Нужно ли в таком случае начислять доплату до минзарплаты? Начислять ли единый взнос, отталкиваясь от размера минзарплаты? Некоторые из этих работников были уволены 31 января 2017 года, компенсация за неиспользованный отпуск получается меньше минимальной зарплаты — как начислять взнос в данном случае?


ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє про окремі питання трудового законодавства та нарахування ЄСВ на суми виплаченої винагороди за цивільно-правовими договорами.


Окремо повідомляти контролерів про набуття відповідного статусу пенсіонера або інваліда не потрібно, - ДФС


Розглянемо, чи сплачувати ЄСВ фізичним особам — підприємцям на загальній системі оподаткування, які припинили діяльність у січні 2017 р., та пенсіонерам — фізичним особам — підприємцям на загальній системі оподаткування, які подали заяву про припинення діяльності 30.12.2016 р.?


Шановні платники податків, до вашої уваги відповіді на запитання учасників семінарів, який відбулися31 січня та 01 лютого  2017 рокуза участю фахівців Головного управління ДФС у Львівській області.


Податківці розповіли , в яких випадках ЄСВ нараховується на мінімальну зарплату, а в яких - на фактично нарахований дохід


Днями в Закарпатті відбулися семінари, присвячені новаціям у податковому законодавстві, які вступили в силу після 1 січня 2017 року. Одним із питань, яке цікавило платників області, було питання щодо єдиного соціального внеску. Наведемо ряд питань, які найчастіше задавали відвідувачі семінарів, та відповіді на них.


Податківці надали таблиці, які допоможуть розібратися скільки та коли підприємець має сплатити єдиного соцвнеску за місяць, за квартал, за рік


Податківці нагадали, як та коли звітувати з єдиного соцвнеску фізичним особам-підприємцям


ДФСУ у листі від 30.12.2016 р. № 41658/7/99-99-13-02-01-17 нагадує, про набрання чинності з 1 січня 2017 року Закону України від 06.12.2016 р. № 1774-VІІІ. Цим Законом, зокрема, внесено зміни до Закону про ЄСВ щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізособами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

Страница 1 из 12