brof banner
Единый соцвзнос

Единый соцвзнос (185)


До ДФС слід подати заяву про добровільну сплату ЄСВ, копію трудової книжки, виписку з системи персоніфікованого обліку (ОК-5), копію документа, який посвідчує особу.


Сторнування відпускних у звіті з ЄСВ

Понедельник, 10 Декабрь 2018 08:28
У звіті з ЄСВ за вересень 2018 р. у таблиці 6 зазначили відпускні працівнику у розмірі 3 тис. грн. Але їх слід було відобразити так: за вересень - 1200 грн, за жовтень – 1800 грн. Як виправити помилку?

Громадянину, який офіційно працює на підприємстві, де за нього сплачуються страхові внески, цей період  зараховується до страхового стажу. Якщо майбутній пенсіонер не працював певний час, не отримував доходи, з яких сплачувався ЄСВ, то за такий період страховий стаж втрачається.


ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що виправлення страхувальником помилок у звіті по єдиному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) у разі самостійного виявлення недостовірних відомостей, які подані після закінчення звітного періоду та/або накопичені в електронних базах даних персоніфікованого обліку, передбачено Порядком №435.


Заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга відповів на 25 найцікавіших запитань щодо оновленої звітності з ЄСВ.


ФОП, який заборгував ЄСВ за 2017-2018 рр., платитиме 20% штрафу і 0,1% пені за кожний день прострочення платежу.


Яким чином податківці отримують інформацію про те, що підприємець є пенсіонером та звільнений від сплати ЄСВ за себе? Та які наслідки очікують, якщо податківці таку інформацію не отримають?


З 1 січня 2018 року підприємці, які досягли 60 років та мають страховий стаж (зокрема, з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 р.) не менше 25 років та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (незалежно від виду пенсії) звільняються від сплати ЄСВ за себе.


Як підприємцям на єдиному податку заповнити таблицю 2 річного звіту з ЄСВ за 2017 рік?


Ознака «Неповний робочий час» (Реквізит 24 «Ознака неповного робочого часу» таблиці 6 Звіту з ЄСВ) проставляється у разі, якщо особа працює: неповний робочий день (тобто зменшення тривалості щоденної роботи на обумовлену кількість годин);неповний робочий тиждень (зберігається нормальна тривалість робочого дня, але зменшується кількість робочих днів на тиждень);у разі поєднання неповного робочого дня і неповного робочого тижня (наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4 робочих днях на тиждень).

Яким чином у таблиці б Звіту з слід відобразити суму компенсації за невикористану відпустку, яку виплачують працівникові під час звільнення?

Страница 1 из 14