brof banner
Онлайн сервисы для бухгалтера

Онлайн сервисы для бухгалтера (21)


Наголошують фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області та інформують, що на офіційному порталі ДФСУ діє електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС.  


Державною фіскальною службою України запроваджено новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».


Нагадаємо, що Мінекономрозвитку наказом від 30.11.2015 р. №1553 (зі змінами, внесеними Наказом від 01.02.2016 р. №141) затвердив План комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2016 рік, до якого увійшло 13020 суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, з різних секторів економіки та з різними ступенями ризику (ми вже писали про це наприкінці грудня 2015 і на початку січня).


Для цього їм необхідно лише скористатися сучасним Інтернет-сервісом ДФС України «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». Зазначена електронна послуга функціонує вже майже півроку і добре зарекомендувала себе серед користувачів.


Відкриті бази даних для українців

Понедельник, 28 Сентябрь 2015 07:35

1. Національний портал відкритих даних http://data.gov.ua


Государственная фискальная служба Украины предлагает плательщикам воспользоваться электронными сервисами


Электронные сервисы ГФС Украины

Среда, 08 Октябрь 2014 10:21

  У ХХІ сторіччі електронне спілкування стало нормою, відсунувши на другий план паперову бюрократію, черги, непорозуміння в спілкуванні тощо. З різних куточків України сьогодні можна надіслати листи, запити, звітність, заяви не відвідуючи територіальний орган Міндоходів.


Все нормативные акты Украины: Законы, указы и декреты Президента, постановления КМУ, нормативные акты министерств и ведомств, международные документы, архивные документы УССР и СССР — всего более 400 тыс документов и их редакций. 


Платники податків, з якими укладено договір про визнання електронних документів, мають можливість дистанційно в рамках електронного сервісу отримувати електронні повідомлення про виявлені розбіжності між податковим зобов’язанням/податковим кредитом платників та їх контрагентів.


Калькулятор заробітної плати дозволяє перевірити правильність нарахування заробітної плати, а також є корисним для бухгалтерів по розрахунку заробітної плати, приватних підприємців, окільки дозволяє швидко та просто розрахувати заробітну плату для працівника.

Страница 1 из 2