brof banner
Электронный учет и отчетность

Электронный учет и отчетность (43)


Изменения в порядке подачи отчетности (подача отчетов в пакете) прибавило головной боли бухгалтерам.


Головне управління Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що, згідно норм законодавства, платникам єдиного соціального внеску необхідно подавати звітність щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів. У Києві понад 96 тисяч юридичних та майже 113 тисяч фізичних осіб – платників ЄСВ, які вже стоять на обліку в ГУ Міндоходів у м. Києві, мають можливість, використовуючи ключ цифрового підпису Акредитованого центру сертифікації ключів звітувати до кінця вересня поточного року до Пенсійного фонду України, а з жовтня місяця до органів Міндоходів – через Інтернет.


«Як впевнитись, що мою електронну звітність прийнято до Міндоходів», - із таким запитанням до консультантів ЦОПП у Голосіївському районі щоденно звертається чимала кількість платників. Алгоритм достатньо простий та зручний.


   Какие существуют программы для формирования электронной отчетности, с какими ключами они работают и прочие их особенности — вы узнаете из этого обзора. 


Новий податковий сервіс дозволяє платникам податків оперативно отримати довідку про відсутність заборгованості перед бюджетом. Для цього платнику потрібно лише надіслати електронну заяву до податкової. У разі відсутності у заявника податкового боргу автоматично формується електронна довідка та надсилається на його електронну адресу.


ГНИ в Дарницком районе г. Киева отвечает на вопросы представления электронной отчетности


Чи потрібно переукладати договір про подання звітності в електронному вигляді у зв'язку зі зміною посадових осіб юридичної особи?


Яким чином у податковому обліку відображаються витрати платника податку на прибуток на придбання посилених сертифікатів відкритих ключів для подання податкової звітності в електронному вигляді?


Відповідно до пункту 7 розділу 5 Договору про визнання електронних документів до Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 р. №233, є такі типи спорів:


С 1990-х-2000-х годов на украинском рынке активно работает ряд частных посредников – центров сертификации ключей («удостоверяющих центров») – предлагающих за определенную плату как ключи сертификации, так и программы, с помощью которых отправляются документы с ЭЦП. До открытия государственного центра сертификации при ГНС и его филиалов в эти компании обращались, в частности, и «первые ласточки» подачи электронных налоговых деклараций.

Страница 1 из 4