Кадровый учет

Кадровый учет (179)


У повiдомленнi про прийняття на роботу допустили помилку в прiзвищi. Її виявлено пiсля того, як працiвник приступив до роботи. Чи буде порушенням направлення повiдомлення типу «скасовуюче» й одночасно «початкове», якщо датою повiдомлення буде дата пiсля приймання працiвника?


Судові органи вважають порушенням допуск до роботи на умовах стажування без попереднього оформлення трудового договору


Хто може виправляти такi записи i на базi яких документiв? Чи допускається закреслення ранiше внесених записiв? Як бути, якщо запис про звiльнення згодом визнано недiйсним? Чи можна внести до трудової книжки пропущений запис? На ці питання відповіли у Мінсоцполітики


Працівників Державної служби праці починають боятися більше, ніж податківців.


Консультирует МИНИСТЕРСТВО СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ УКРАИНЫ


В 2017 году в суды поступает все больше административных исков, которыми предприниматели обжалуют постановления Гоструда о наложении штрафов и постепенно формируется практика рассмотрения таких дел.


Держпраці у Хмельницькій області надало роз’яснення щодо виплати належних від установи (закладу охорони здоров’я) коштів під час звільнення за угодою сторін


Если случилось так, что Уведомление в ГФС забыли предоставить, то это лучше сделать даже с опозданием. В таком случае есть шансы, что суд, хотя и признает нарушение, но можно будет избежать админштрафа.


Держпраці розповіла, що розмір оплати за роботу в нічний час, у святкові і неробочі дні розраховується виходячи із посадового окладу.


Мінсоцполітики у листі від 21.11.2016 р. №5907/0/10-16/06 наголосило, що норми законодавства про працю поширюються і на трудові відносини, що виникають між працівником та фізичною особою - підприємцем.

Страница 1 из 13