brof banner
Кассовые операции

Кассовые операции (184)


Податківці нагадали, хто з платників податків та в яких випадках повинен застосовувати РРО


ДФС зазначає, що за результатами перевірок до інтернет-магазинів застосовано понад 0,5 млн грн штрафних санкцій


Яка передбачена відповідальність до фізосіб, ФОП та посадових осіб юросіб за перевищення граничної суми готівкових розрахунків? Консультує ДФСУ


Порядок регистрации РРО

Вторник, 12 Июнь 2018 07:55

Регистрация регистратора расчетных операций (РРО) является административной услугой, которая предоставляется в Центрах обслуживания плательщиков.


Податківці у новій ІПК розповіли про особливості реєстрації портативних РРО та їх використання


Хоча при інтернет-розрахунках продавцем приймання готівки не здійснюється, однак такі операції можуть підпадати під визначення розрахункових і призводити до обов’язку застосовувати РРО. Розглянемо, чи є такими операціями оплата через інтернет-банкінг та платіжні термінали (ПТКС)


Бізнес назвав три основні причини, коли є ризик нарватися на великі штрафи


Касова дисципліна - улюблене поле для перевірок українських податківців. Їм тільки дай прикласти бізнес за всією суворістю Закону про РРО: використання кас в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.


ФОП-платник єдиного податку II групи проводить розрахунки виключно у безготівковій формі. Чи потрібно реєструвати РРО у випадку перевищення обсягу доходів понад 1 млн грн у календарному році?


ГФС комментирует изменения в постановление Кабинета Министров Украины от 23 августа 2000 г. № 1336 «Об обеспечении реализации статьи 10 Закона Украины «О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг».

Страница 1 из 14