brof banner
Кассовые операции

Кассовые операции (195)


Орієнтовно з 19 квітня зареєструвати РРО можна буде шляхом подання тільки однієї заяви.


Якщо споживач через Інтернет замовив товар і розрахувався за нього платіжною картою за допомогою WAYFORPAY, LIQPAY, PORTMONE, то слід застосовувати РРО.


Новітні моделі, включені до Держреєстру РРО, пропонуються до експлуатації у тестовому режимі усім суб’єктам господарювання

ДФСУ включено до Держреєстру реєстраторів розрахункових операцій 8 новітніх моделей програмних/програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь у експериментальному проекті.


ДФС у Тернопільській області розповідає, що відповідно до п. 4 розділу IIIПорядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. №547 суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) для здійснення розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані, зокрема:


Чимало суб’єктів господарювання відправляють товар покупцям з подальшою їх післяплатою через кур’єрську службу (накладений платіж). Чи потрібно продавцю застосовувати РРО у разі отримання таких коштів від кур’єрської служби? Дізнаємось думку податківців.


В случае осуществления расчетов при продаже товаров (предоставлении услуг), а именно: операции по оплате покупателями счетов за товары предприятия, которые сгенерированные дистанционным способом (на сайте предприятия) и осуществлены без применения платежных карточек через банковские учреждения, в частности, путем внесения наличных через кассу банка на счет предприятия - РРО не применяются. Именно к такому выводу пришли налоговики в ИНК от 28.03.2019 г. № 1303/ІПК/26-15-14-09-01-15.


Позиція ДФС залишається незмінною. РРО не застосовується у разі надання послуг через Інтернет за умови оплати за них за допомогою платіжних систем та відсутності місця здійснення розрахунків.

Податківці провели онлайн-конференцію на тему «Касова дисципліна: РРО, готівка, ліміт каси».


Нужен ли РРО, если доход ФЛП - более 1 млн. грн и расчеты осуществляются исключительно через систему эквайринга


Цього разу детально розповімо, коли при готівкових розрахунках між юрособами та фізособами слід буде застосовувати обмеження у 10000 та 50000 грн, а коли їх можна не застосовувати. Окремо поговоримо про відповідальність за недотримання готівкових обмежень.

Страница 1 из 14