Кассовые операции

Кассовые операции (151)


Здійснювати торгівлю без РРО, але з РК і КОРО суб'єктові господарської діяльності можна тільки до тих пір, поки об'єм розрахункових операцій по усіх об'єктах виїзної торгівлі впродовж року не перевищить 200 тис. грн.


Податківці у новому листі роз'яснили особливості ведення касових книг і використання РРО медичними закладами.


Якщо підприємець- платник єдиного податку здійснює продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, то він зобов’язаний застосовувати РРО під час продажу всіх наявних на господарському об’єкті товарів, а не лише технічно складних товарів та у всіх господарський об’єктах, що йому належать.


Использование регистраторов расчетных операций (далее - РРО) с целью фиксации расчетов с покупателями в случае проведения оплаты: наличными; платежными карточками; платежными чеками; жетонами предусмотрено Законом Украины от 06.07.1995 г. № 265/95-ВР «О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг» (далее - Закон).


Чи необхідно на всіх господарських одиницях застосовувати РРО підприємцю – платнику єдиного податку, який здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лише в одній із господарських одиниць, а на інших - супутні товари (послуги)?


ДФСУ звертає увагу керівників суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою, на помилки при оформленні касових документів.


Податківці роз'яснили, що в даному випадку застосовуються норми ПКУ, згідно з якими такий термін становить 1095 днів.


Популярність банківських платіжних карток беззаперечна, оскільки це зручний і надійний платіжний інструмент. Сьогодні багато суб’єктів підприємництва застосовують їх у своїй госпдіяльності. У яких операціях можна скористатися такими картками, розглянемо далі


Предприятие торгует стройматериалами за наличный и безналичный расчет крупным оптом. Зачастую отгружает товары физическим лицам на условиях отсрочки платежа.

Можно ли провести погашение задолженности этими покупателями через РРО?


Частное учебное заведение предоставляет образовательные услуги и при расчетах с заказчиками применяет РРО. Как правильно отразить услугу в фискальном кассовом чеке?

Страница 1 из 11