brof banner
Кассовые операции

Кассовые операции (206)


Податківці в ІПК від 09.08.2019 р. №3743/6/99-99-14-05-01-15/ІПК розглянули ситуації, коли РРО має бути обов’язково застосований при здійснені оплати через ПТКС, який належить фінустанові та банку.


Податківці навели перелік вимог до суб'єктів господарювання, які використовують РРО у своїй діяльності.


Суб’єкти господарювання, які здійснюють інтернет-торгівлю, часто стикаються з отримання коштів через фінансові установи, зокрема, FORPOST. Чи потрібно в такому випадку застосовувати РРО? Дізнаємося думку податківців.


Податківці продовжують наполягати на застосуванні РРО при отриманні оплати за допомогою інтернет-еквайрингу. Розглянемо аргументи податківців та необхідність реєструвати окремий РРО для таких операцій.


Як скасувати реєстрацію КОРО? Як після цього проводити розрахунки із покупцями, зокрема, у разі відключення електроенергії? Чи впливає відмова від КОРО на порядок оприбуткування готівки?


Нагадуємо, в ІПК від 01.04.2019 р. № 1368/6/99-99-14-05-01-15/ІПК  податківці зазначили, що у випадках, коли споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар, і розрахунок за нього було здійснено із застосуванням платіжних карт за допомогою платіжних систем (інтернет- еквайринг) WAYFORPAY, LIQPAY, PORTMONE, FONDY та інших аналогічних, такі операції суб’єктом господарювання (продавцем) здійснюються із обов’язковим застосуванням РРО та видачею споживачу розрахункового документу встановленої форми (чек з РРО).


19 квітня набрав чинності Наказ №64, відповідно до якого реєстрація РРО здійснюється за спрощеною процедурою шляхом електронного обміну документами між усіма суб'єктами відносин у сфері застосування РРО. Про це поговоримо далі


Якщо ПТКС призначається для переказу готівки до установи банку, то такий ПТКС є РРО і має бути включений до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій

Физические лица - предприниматели - плательщики единого налога при оказании стоматологических услуг не применяют РРО, если объем дохода в течение календарного года не превышает 1 000 000 гривен.

Страница 1 из 15