Кассовые операции

Кассовые операции (146)


ДФСУ звертає увагу керівників суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою, на помилки при оформленні касових документів.


Податківці роз'яснили, що в даному випадку застосовуються норми ПКУ, згідно з якими такий термін становить 1095 днів.


Популярність банківських платіжних карток беззаперечна, оскільки це зручний і надійний платіжний інструмент. Сьогодні багато суб’єктів підприємництва застосовують їх у своїй госпдіяльності. У яких операціях можна скористатися такими картками, розглянемо далі


Предприятие торгует стройматериалами за наличный и безналичный расчет крупным оптом. Зачастую отгружает товары физическим лицам на условиях отсрочки платежа.

Можно ли провести погашение задолженности этими покупателями через РРО?


Частное учебное заведение предоставляет образовательные услуги и при расчетах с заказчиками применяет РРО. Как правильно отразить услугу в фискальном кассовом чеке?


Оприлюднено проект постанови КМУ, яким затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО


Якщо готівка проведена через РРО, зроблений відповідний запис у касовій книзі у день надходження готівки, однак не проведена у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, Нацбанк вважа, що такий випадок може кваліфікуватися як неповне оприбуткування.


Податківці розповіли, як проводити через РРО попередню (авансову) оплату за товар, реалізацію товару з відстроченням платежу, остаточний розрахунок та повернення готівки


Типичные ошибки при работе с РРО

Понедельник, 30 Январь 2017 09:03

При использовании РРО кассир из-за невнимательности либо отсутствия знаний может допустить ошибки. Специфика этих ошибок в том, что неверные действия кассира отражаются в расчетных документах и отчетных чеках, фиксируются в фискальной памяти РРО и передаются по каналам связи контролирующим органам. Поэтому исправить ошибки задним числом невозможно. Кроме того, они приводят к начислению внушительных штрафных санкций при проверках. В этой консультации расскажем, как исправлять наиболее часто встречающиеся ошибки при работе с РРО.


Відповідно до норм постанови Правління НБУ від 06.06.2013 р. №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» зі змінами, затвердженими постановою Правління Національного банку України від 25.11.2016 р. № 407 Нацбанк для зручності громадян підготував відповіді на актуальні запитання, що можуть виникнути під час розрахунків, які перевищують граничну суму у 50 000 гривень.

Страница 1 из 11