Кассовые операции

Кассовые операции (148)


Использование регистраторов расчетных операций (далее - РРО) с целью фиксации расчетов с покупателями в случае проведения оплаты: наличными; платежными карточками; платежными чеками; жетонами предусмотрено Законом Украины от 06.07.1995 г. № 265/95-ВР «О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг» (далее - Закон).


Чи необхідно на всіх господарських одиницях застосовувати РРО підприємцю – платнику єдиного податку, який здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, лише в одній із господарських одиниць, а на інших - супутні товари (послуги)?


ДФСУ звертає увагу керівників суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою, на помилки при оформленні касових документів.


Податківці роз'яснили, що в даному випадку застосовуються норми ПКУ, згідно з якими такий термін становить 1095 днів.


Популярність банківських платіжних карток беззаперечна, оскільки це зручний і надійний платіжний інструмент. Сьогодні багато суб’єктів підприємництва застосовують їх у своїй госпдіяльності. У яких операціях можна скористатися такими картками, розглянемо далі


Предприятие торгует стройматериалами за наличный и безналичный расчет крупным оптом. Зачастую отгружает товары физическим лицам на условиях отсрочки платежа.

Можно ли провести погашение задолженности этими покупателями через РРО?


Частное учебное заведение предоставляет образовательные услуги и при расчетах с заказчиками применяет РРО. Как правильно отразить услугу в фискальном кассовом чеке?


Оприлюднено проект постанови КМУ, яким затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування РРО


Якщо готівка проведена через РРО, зроблений відповідний запис у касовій книзі у день надходження готівки, однак не проведена у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, Нацбанк вважа, що такий випадок може кваліфікуватися як неповне оприбуткування.


Податківці розповіли, як проводити через РРО попередню (авансову) оплату за товар, реалізацію товару з відстроченням платежу, остаточний розрахунок та повернення готівки

Страница 1 из 11