brof banner
Командировки

Командировки (86)


Підставою для включення покупцем - платником ПДВ сум податку до складу податкового кредиту є виключно:


Надавати аванс на відрядження можна різними шляхами. Та коли йдеться про відрядження за кордон, доцільніше надавати такий аванс у інвалюті і безготівково. НБУ це врахував і вніс відповідні зміни.


Питання витрат у відрядженні, мабуть, ніколи не втратить своєї актуальності. В цій статті розглянемо нові листи від ДФСУ щодо витрат на проїзд відрядженого працівника.


В налогооблагаемый доход не включают расходы на командировку за границу, в частности суточные в сумме, не превышающей 80 евро за каждый календарный день такой командировки по официальному обменному курсу гривни к евро, установленному НБУ.


Якщо з особливостями обліку витрат на використання авто у відрядженні по Україні ситуація більш-менш зрозуміла, то їх оподаткування викликає у працівників бухгалтерських служб чимало запитань, адже законодавство має тенденцію швидко змінюватися. Спробуємо прояснити усі нюанси, що стосуються особливостей оподаткування витрат, понесених працівником у відрядженні на службовому автомобілі.


Консультирует МИНИСТЕРСТВО СОЦИАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ УКРАИНЫ


С 1 января 2017 года пп. 170.9.1 НК установлен новый максимальный размер суточных для зарубежной командировки для целей удержания НДФЛ – 80 евро в день. Порядок пересчета этой суммы в гривни, установленный пп. 170.9.1 НК, вызывает много вопросов. Почему они возникают и что можно сделать на практике, рассмотрим в данной консультации.


Роботодавцем перераховано працівнику кошти на відрядження на його особисту платіжну картку. У який термін працівник має подати звіт про використання цих коштів?


ДФС у м. Києві у листі від 13.10.2016 р. №22230/10/26-15-13-01-12 нагадала, що не включаються до оподатковуваного доходу платника витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв'язку з таким відрядженням:


Часто трапляються випадки, коли відрядження працівника припадає на вихідні дні. Впевнені, що більшість підприємств не звертає особливої уваги на це... До того часу, поки працівник не стане з вами судитись, маючи повне право на компенсацію (і значну).

Страница 1 из 7