Налог на прибыль

Налог на прибыль (181)


Приближается срок представления налоговой декларации по налогу на прибыль предприятий за полугодие 2017 г. И, как стало известно, налогоплательщики будут представлять ее по обновленной форме. В данной статье расскажем об основных изменениях, которые были внесены в декларацию.


Податківці у новому листі розповіли про 17 важливих змін в оподаткуванні податком на прибуток, які набрали чинності з 1 січня 2017 року.


Чи може платник податку на прибуток визначати об’єкт оподаткування без коригування фінансового результату до оподаткування (прибутку) на різниці, визначені р. ІІІ ПКУ, якщо його річний дохід за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень?


Нужно ли подавать в органы ГФС налоговую декларацию по налогу на прибыль предприятий (отчет об использовании доходов (прибылей) неприбыльной организации) в случае отсутствия объектов налогообложения или показателей, подлежащих декларированию, и финансовую отчетность?


Наближається граничний строк подання звітності з податку на прибуток. Поговоримо про те, за якою формою подаємо декларацію, та про загальні правила подання такої звітності.


В преддверии сезона составления годовой отчетности ответим на наиболее часто задаваемые читателями вопросы о резерве сомнительных долгов и его влиянии на налог на прибыль.


Нагадаємо, що зміни до декларації з податку на прибуток затверджені Наказом Мінфіну від 08.07.2016 р. №585. Про зміни у самій формі декларації ми писали тут, а детально про оновлені додатки АВ та ЗП тут.

Сьогодні, 19 серпняНаказ №585 опубліковано в "Офіційному віснику України" №63/2016, а отже саме сьогодні зміни набирають чинності.


ДФСУ у листі від 29.06.2016 р. №14136/6/99-99-15-02-02-15 наголошує: розділом ІІІ ПКУ не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з відступлення права вимоги.


ДФС разъяснила: подается ли декларация на прибыль предприятий (отчет об использовании доходов (прибылей) неприбыльной организации) при отсутствии объектов налогообложения или показателей, подлежащих декларированию?


Податківців запитали: як у податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень Розд. ІІІ ПКУ?

Страница 1 из 13