Налоговые накладные

Налоговые накладные (159)


Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує платникам ПДВ деякі положення Порядку заповнення податкової накладної, який затверджений наказом Мінфіну від 31.12.2015 року №1307.


Применяется ли штраф за несвоевременную регистрацию в Едином реестре налоговых накладных расчета корректировки к «ложной» налоговой накладной, который должен регистрировать налогоплательщик, чей «неверный» индивидуальный налоговый номер был указан в такой налоговой накладной?


ДФС у Дніпропетровській області на прикладі показали порядок зазначення в податковій накладній коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.


ДФС у Тернопільській області нагадує, що при здійсненні платниками податку, починаючи з 1 січня 2017 року операцій з постачання товарів у податковій накладній в обов’язковому порядку зазначається код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних і імпортних товарів – 10 знаків, для інших товарів – не менше 4 знаків).


Каким образом покупатель может убедиться, что товар не был ввезен (импортирован) на таможенную территорию Украины с целью верного отражения в налоговой накладной?


У новому листі ДФСУ розглянула питання застосування штрафних санкцій на підставі п. 120-1.2 ПКУ за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН


Податківці розповіли, як заповнити табличну частину розрахунку коригування до податкової накладної у разі зміни кількості товару/послуги та/або його/її вартості (у т.ч. і одночасної зміни)


До внесення змін до податкової накладної код товару згідно з УКТ ЗЕД слід зазначати в графі 3 табличної частини накладної, а код послуги тимчасово не зазначається.


Яким чином в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД при здійсненні операцій з постачання товарів в наборі (комплекті)? Консультує ДФСУ

Страница 1 из 13