Налоговые накладные

Налоговые накладные (170)


Чи повинні коди послуг згідно з ДКПП у податковій накладній відповідати кодам видів діяльності за КВЕД платника податку?

ДФСУ поінформувала про окремі особливості складання та реєстрації в ЄРПН податкових накладних і розрахунків коригування. Податківці, зокрема, зауважили:


Каков порядок заполнения приложения 1 к налоговой накладной в случае частичной поставки товаров / услуг (получения предварительной (авансовой) оплаты за товары / услуги), которые не содержат отдельной стоимости?


В яких випадках при складанні податкової накладної не зазначається код УКТ ЗЕД та код послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг?


ДФСУ роз'яснила порядок складання податкових накладних/розрахунків коригування при зарахуванні попередньої оплати за одним договором в рахунок оплати послуг за іншим договором


ДФСУ у новому листі розповіла про визначення коду послуги у разі його відсутності у ДКПП з метою заповнення податкової накладної.


ДФС розглянула питання щодо обкладення ПДВ грошових коштів, помилково зарахованих контрагентом на поточний рахунок підприємства у разі їх повернення на рахунок контрагента у 5-денний термін.


Вже неодноразово податківці приділяли увагу заповненню коду УКТ ЗЕД у податкових накладних. Цього разу у листі від 05.05.2017 р. №88/6/99-99-15-03-02-15/ІПК вони надали роз’яснення щодо долі складених до 16 березня податкових накладних без коду УКТ ЗЕД.


У разі здійснення платником ПДВ - постачальником (продавцем) товарів/послуг операції з постачання товарів/послуг, податкова накладна, складена іншою датою, ніж дата виникнення "першої події" за такою операцією, є помилково складеною податковою накладною.

Страница 1 из 14