brof banner
Налоговые накладные

Налоговые накладные (182)


В яких випадках при заповненні розрахунку коригування до податкової накладної з метою виправлення помилок, що виникли внаслідок попереднього коригування її показників, вказується причина коригування «Усунення неоднозначностей»? Консультує ДФСУ.


Исправление ошибки, допущенной в индивидуальном налоговом номере (далее - ИНН) покупателя налоговой накладной, зарегистрированной в Едином реестре налоговых накладных (далее - ЕРНН), осуществляется следующим образом:


ДФСУ розглянула питання щодо можливості включення до податкового кредиту податкової накладної, у якій показник графи 7 відображений зі знаками більше двох після коми.


Нагадаємо, що в останній день реєстрації податкової накладної за першу половину листопада 2017 року ДФС на офіційному сайті розмістила роз'яснення щодо складання розрахунку коригування до податкової накладної для зміни номенклатури товарів/послуг. Проте перед початком терміну реєстрації ПН за другу половину листопада - податківці змінюють свою позицію і наводять новий алгоритм заповнення РК до ПН у разі зміни номенклатури товарів/послуг.


У плані роботи контролюючого органу документальна позапланова перевірка не передбачається і проводиться за наявності хоча б однієї з підстав, визначених Податковим кодексом. У цій статті — про те, де, за яких підстав і в які строки здійснюється така перевірка, а також які умови допуску встановлено до проведення перевірки самозайнятих осіб.

Юристи виділяють три варіанти, які можуть бути причиною судового оскарження: порушення термінів повідомлення про блокування ПН, спроби штучно збільшити податкові зобов'язання та затягування термінів винесення рішення про розблокування або відмову в реєстрації ПН.


Хто саме (покупець чи продавець) повинен надати пояснення та/або копії документів, зазначені в пп. 201.16.1 ПКУ, якщо покупцем отримано квитанцію про зупинення реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної, який передбачає зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг? Консультує ДФС.


У такому разі постачальник (продавець) складає два розрахунки коригування до податкової накладної, складеної на дату отримання попередньої оплати.


Податківці зробили запит до Мінфіну щодо визнання податкового кредиту лише на підставі зареєстрованої податкової накладної. Чи потрібно покупцям додаткове підтвердження (первинні документи)? І ось що Мінфін їм розповів – аналізуємо листи від контролерів.

Страница 1 из 14