Налоговые накладные

Налоговые накладные (165)


ДФСУ у новому листі розповіла про визначення коду послуги у разі його відсутності у ДКПП з метою заповнення податкової накладної.


ДФС розглянула питання щодо обкладення ПДВ грошових коштів, помилково зарахованих контрагентом на поточний рахунок підприємства у разі їх повернення на рахунок контрагента у 5-денний термін.


Вже неодноразово податківці приділяли увагу заповненню коду УКТ ЗЕД у податкових накладних. Цього разу у листі від 05.05.2017 р. №88/6/99-99-15-03-02-15/ІПК вони надали роз’яснення щодо долі складених до 16 березня податкових накладних без коду УКТ ЗЕД.


У разі здійснення платником ПДВ - постачальником (продавцем) товарів/послуг операції з постачання товарів/послуг, податкова накладна, складена іншою датою, ніж дата виникнення "першої події" за такою операцією, є помилково складеною податковою накладною.


Податківці радять з питань визначення відповідності товарів певному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД звертатися до Торгово – промислової палати або науково-дослідного інституту судових експертиз. Але послуги цих організацій платні. А що гарантує їх висновок?


Податківці роз'яснили порядок заповнення графи 3.3 «Код послуги згідно з ДКПП» податкової накладної.


Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує платникам ПДВ деякі положення Порядку заповнення податкової накладної, який затверджений наказом Мінфіну від 31.12.2015 року №1307.


Применяется ли штраф за несвоевременную регистрацию в Едином реестре налоговых накладных расчета корректировки к «ложной» налоговой накладной, который должен регистрировать налогоплательщик, чей «неверный» индивидуальный налоговый номер был указан в такой налоговой накладной?


ДФС у Дніпропетровській області на прикладі показали порядок зазначення в податковій накладній коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Страница 1 из 13