brof banner
Налоговые проверки

Налоговые проверки (144)


ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.


Якою є процедура накладання штрафів Держпраці? На підставі чого накладаються штрафи? Як складається постанова щодо штрафів? Що буде за відмову добровільно сплатити штраф?

Держпраці у Хмельницькій області нагадує, що механізм накладення на суб’єктів господарювання та роботодавців штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення визначений Порядком затвердженим постановою КМУ №509.


Держпраці навела свіжу судову практику, прийняту на її користь щодо результатів перевірки


Держпродспоживслужба та Держпраці домовилися про спільні дії у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.


Оскарження «трудових» штрафів стало масовим не так давно, а тому єдиної правозастосовної практики поки не існує. Поговоримо про свіжі судові рішення, прийняті на користь роботодавців.

Розмежування трудових відносин і цивільно-правових

В першу чергу, хочеться нагадати про необхідність розмежування трудових відносин і цивільно-правових, тобто відносин між роботодавцем і працівником та відносин між замовником послуги і виконавцем.


Грошове зобов’язання може бути нараховане без дотримання строку давності (1095 к.дн) у випадку неподання декларації за період, протягом якого виникло податкове зобов’язання


Александр Кренец, советник ЮФ EVRIS, издание Delo.ua.

Учитывая рост минимальной заработной платы в 2018 г. и пропорциональное увеличение сумм штрафов за выявленные нарушения, проверки соблюдения трудового законодательства участились в разы. При этом упростились требования к инициированию таких проверок.


Податківці навели види штрафів за неподання повідомлення про прийняття на роботу.


Инспекции Гоструда по серьезности последствий для бизнеса на сегодня являются более значимыми, чем проверки ГФС. В связи с этим при подготовке собственного защитного алгоритма, этому необходимо уделять все больше внимание. Одним из элементов в данном случае является недопуск к контрольным мероприятиям. Имеющаяся у нас практика предоставляет для этого следующие возможности.


Нормативно-правові акти, що регулюють порядок проведення інспекційного відвідування

Страница 1 из 11