brof banner
Налоговые проверки

Налоговые проверки (139)


Грошове зобов’язання може бути нараховане без дотримання строку давності (1095 к.дн) у випадку неподання декларації за період, протягом якого виникло податкове зобов’язання


Александр Кренец, советник ЮФ EVRIS, издание Delo.ua.

Учитывая рост минимальной заработной платы в 2018 г. и пропорциональное увеличение сумм штрафов за выявленные нарушения, проверки соблюдения трудового законодательства участились в разы. При этом упростились требования к инициированию таких проверок.


Податківці навели види штрафів за неподання повідомлення про прийняття на роботу.


Инспекции Гоструда по серьезности последствий для бизнеса на сегодня являются более значимыми, чем проверки ГФС. В связи с этим при подготовке собственного защитного алгоритма, этому необходимо уделять все больше внимание. Одним из элементов в данном случае является недопуск к контрольным мероприятиям. Имеющаяся у нас практика предоставляет для этого следующие возможности.


Нормативно-правові акти, що регулюють порядок проведення інспекційного відвідування


З урахуванням ст. 6 Конвенції про захист прав людини для застосування штрафу Держпраці слід не просто довести наявність порушення, а й вину суб'єкта господарювання у його вчиненні. В іншому разі штрафи є незаконними й підлягають скасуванню.


Юристи роз'яснили, як діяти у випадку візиту інспектора з питань праці.


З 5 жовтня 2018 року розпочалися комплексні заходи Держпраці, ДФСУ, ПФУ, Нацполіції, інших центральних органів виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення. Які завдання в кожного з цих органів під час такої комплексної перевірки?


Галина Кучеренко, адвокат компании KVADRA PRAVO.


ДФС у Харківській та Держпраці у Тернопільській областях вказали на поширення випадків візитів на перевірки псевдоінспекторів.

Страница 1 из 10