Налоговый учет

Налоговый учет (93)


У новому листі податківці навели порядок нарахування платником податків пені за ст. 129 ПКУ, із урахуванням змін, які відбулися в податковому законодавстві у 2017 році.


ДФСУ роз’яснила наслідки щодо ПДВ та податку на прибуток при списанні у зв’язку із закінченням строку позовної давності кредиторської заборгованості за отриманими авансами, поставка товару за якими не відбулася.


Одним із способів поповнення обігових коштів підприємства є отримання фінансової допомоги від інших підприємств або фізосіб. Вона може надаватись як на поворотній, так і на безповоротній основі. Про особливості обліку і оподаткування фінансової допомоги – далі.


Порядок оподаткування вартості харчування працівників підприємства певною мірою залежить від оформлення такої пільги. Зокрема, вона може бути врегульована трудовим або колективним договором, а може надаватися за розпорядчим актом керівника (наказом).


Предприятие предоставило возвратную финансовую помощь работнику − физическому лицу. Какие последствия этой операции для предприятия?


Каким образом исправить ошибку, допущенную в приложении 1 к налоговой декларации по НДС, которая повлияла/ не повлияла на числовые показатели налоговой декларации по НДС?


Договоры ответственного хранения используются на практике для различных целей. В некоторых случаях субъектам хозяйствования действительно необходимо некоторое время хранить товар на площадях хранителя. Активно применяются такие договоры и в схемах оптимизации налогообложения. В данной статье издание БУХГАЛТЕР&ЗАКОН остановится на правовых аспектах заключения договоров ответственного хранения.


Оренда транспортних засобів підприємствами є доволі поширеним явищем, адже часто-густо вигідніше взяти їх у платне користування, аніж купувати. Утім, оренда авто у фізособи, яка не зареєстрована підприємцем, має певні юридичні та облікові особливості. І про них варто дізнатися з нашої статті


К сожалению, нормы по учету дебиторской задолженности в НКУ сформулированы не вполне четко. Есть и логические ошибки, которые налоговики трактуют в пользу бюджета. В этой статье издание БУХГАЛТЕР&ЗАКОН расскажет о двух главных проблемах, связанных с отражением дебиторской задолженности в учете кредитора.

Страница 1 из 8