brof banner
Налоговый учет

Налоговый учет (96)


Дополнительным соглашением часть возвратной финансовой помощи переведена в безвозвратную.Какие налоговые последствия будут у обеих сторон договора, которые являются плательщиками налога на прибыль и НДС?


Податківці розглянули деякі питання, що виникають при оподаткуванні доходів фізособи, у тому числі, яка не зареєстрована підприємцем та здає в оренду власне майно.


Якщо сайт або торговельний знак передається у використання без переходу права власності на нього, то платіж за таке використання сайту або торговельного знаку з ціллю оподаткування податком на прибуток вважатиметься роялті.


У новому листі податківці навели порядок нарахування платником податків пені за ст. 129 ПКУ, із урахуванням змін, які відбулися в податковому законодавстві у 2017 році.


ДФСУ роз’яснила наслідки щодо ПДВ та податку на прибуток при списанні у зв’язку із закінченням строку позовної давності кредиторської заборгованості за отриманими авансами, поставка товару за якими не відбулася.


Одним із способів поповнення обігових коштів підприємства є отримання фінансової допомоги від інших підприємств або фізосіб. Вона може надаватись як на поворотній, так і на безповоротній основі. Про особливості обліку і оподаткування фінансової допомоги – далі.


Порядок оподаткування вартості харчування працівників підприємства певною мірою залежить від оформлення такої пільги. Зокрема, вона може бути врегульована трудовим або колективним договором, а може надаватися за розпорядчим актом керівника (наказом).


Предприятие предоставило возвратную финансовую помощь работнику − физическому лицу. Какие последствия этой операции для предприятия?


Каким образом исправить ошибку, допущенную в приложении 1 к налоговой декларации по НДС, которая повлияла/ не повлияла на числовые показатели налоговой декларации по НДС?

Страница 1 из 8