Оплата труда

Оплата труда (157)


Як правильно оплачувати працівникам при змінному графіку роботи святкові та неробочі дні, якщо на підприємстві встановлено підсумований облік робочого часу з обліковим періодом один місяць?


Чи несе відповідальність роботодавець за порушення термінів виплати заробітної плати та недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці?


Игорь Шемет, юрист отдела по работе с физическими лицами ЮК "Правовой центр - Гарант"

В связи с недавними законодательными изменениями относительно выполнения родителями обязанности по содержанию ребенка, prostopravo решил еще раз напомнить все, что нужно знать о выплате алиментов в Украине и рассказать, что изменилось в законодательном регулировании этого вопроса.


ПИТАННЯ: Працiвник бiльш як один рiк не був на роботi. За цей перiод йому оформили прогул. На роботу вiн вийшов 7 листопада i виявив бажання звiльнитися 8 листопада 2016 р. Чи нараховується йому пiд час звiльнення компенсацiя за невикористану щорiчну вiдпустку (30 календарних днiв) за вiдпрацьований до прогулiв перiод i як її розраховувати?


За нинішніх умов лікування є «задоволенням» не з дешевих. Тож сумлінні роботодавці, аби підтримати працівника, що захворів, виділяють цільову благодійну допомогу, перераховуючи кошти лікувальному закладу. Якими будуть наслідки цього щедрого жесту для роботодавця?


З травня Держпраці і місцева влада отримала можливість приходити з перевіркою до підприємців, у яких зростає кількість працівників неповний день, а також до бізнесу, до якого протягом тривалого періоду надають послуги за цивільно-правовими договорами.


У Міністерстві роз'яснили, як оплачується надурочна робота за погодинною, відрядною системами оплати праці та у разі підсумованого обліку робочого часу.


Держпраці у Львівській області пояснила роботодавцям, як відбувається перевірка, яку проводять інспектори Держпраці.

Страница 1 из 12