Оплата труда

Оплата труда (152)


За нинішніх умов лікування є «задоволенням» не з дешевих. Тож сумлінні роботодавці, аби підтримати працівника, що захворів, виділяють цільову благодійну допомогу, перераховуючи кошти лікувальному закладу. Якими будуть наслідки цього щедрого жесту для роботодавця?


З травня Держпраці і місцева влада отримала можливість приходити з перевіркою до підприємців, у яких зростає кількість працівників неповний день, а також до бізнесу, до якого протягом тривалого періоду надають послуги за цивільно-правовими договорами.


У Міністерстві роз'яснили, як оплачується надурочна робота за погодинною, відрядною системами оплати праці та у разі підсумованого обліку робочого часу.


Держпраці у Львівській області пояснила роботодавцям, як відбувається перевірка, яку проводять інспектори Держпраці.


Основанием для внеплановой проверки предприятия Управлением Гоструда в Ривненской области оказались письмо ГУ ПФУ в Ривненской области и Совместный план мероприятий Гоструда, ГФС и ПФУ.


Разработанный в соответствии со ст. 119 КЗоТ Порядок выплаты компенсации предприятиям, учреждениям, организациям в пределах среднего заработка работников, призванных на военную службу по призыву во время мобилизации, на особый период, утвержденный постановлением КМУ от 04.03.15 г. № 105 (далее – Постановление № 105, Порядок № 105), в очередной раз претерпел изменения. Рассмотрим их подробно.


Чи можна нараховувати зарплату за першу половину мiсяця (до 15 числа включно) за фактично вiдпрацьований працiвником час у першiй половинi мiсяця та виплатити нараховану таким чином частину зарплати в строк не пiзнiше нiж 22 числа поточного мiсяця?


Артем Ткаченко, юрист, общественный деятель

Работники предприятий с нетерпением ждут выходных и праздничных дней, когда можно отдохнуть. Впрочем, иногда работу предприятия нельзя приостановить или неожиданно возникают неотложные рабочие задания, которые необходимо выполнить в выходной или праздничный день. О чем нужно помнить работодателям, привлекая персонал к работе в такие дни?

Страница 1 из 11