brof banner
Оплата труда

Оплата труда (174)


Согласно ст. 44 Кодекса законов о труде Украины выходное пособие работнику при увольнении выплачивается в следующих случаях:


Держпраці у Дніпропетровській області нагадала основні моменти, які слід врахувати при оплаті праці у святкові і неробочі дні.


Літо – час сезонних робіт та наймання сезонних працівників. Розглянемо, як відбувається прийняття на роботу та звільнення таких працівників, чи мають вони право на відпустки, оплату лікарняних та інші трудові та соціальні гарантії, та інші питання, що виникають у роботодавців.


Механизм получения пособия по беременности и родам за счет средств Фонда социального страхования Украины:


Управлением Гоструда в Черкасской области было вынесено постановление, которым на предприятие наложен штраф в размере 96 000 грн. на основании абз. 4 ч. 2 ст. 265 КЗоТ за следующие, установленные проверкой, нарушения:


Работники предприятий с нетерпением ожидают выходные и праздничные дни, когда можно отдохнуть. Впрочем, иногда работу предприятия нельзя приостановить или же неожиданно возникают неотложные рабочие задачи, которые необходимо выполнить в выходной или праздничный день. О чем нужно помнить работодателям, привлекая персонал к работе в такие дни?


Податківці нагадали, як виплачується грошова компенсація за невикористану відпустку


Держпраці зауважує, що незважаючи на великі розміри штрафів за виявлених «нелегальних працівників» (понад 100 тисяч грн), окремі підприємці вдаються до всіляких хитрощів, намагаються обійти закон, аби уникнути відповідальності


Студенти (учні) можуть пройти стажування на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання. Проте законом не передбачена можливість проходження стажування у ФОП

Страница 1 из 13