brof banner
Оплата труда

Оплата труда (164)


На підприємстві щомісячно збільшується розмір посадових окладів на 3 грн. Чи потрібно проводити індексацію заробітної плати за наявності підстав? Чи відноситься до недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці непроведення індексації у даному випадку? Консультує Держпраці.


Держпраці наголошує, що за невиплату зарплати загрожує фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність


Головне управління ДФС у Черкаській області традиційно підготувало (та прокоментувало) для платників прості приклади розрахунку податків із заробітних плат у 2018 році.


Розглянемо, що зміниться у 2018 році в частині оподаткування доходів працівників військовим збором, ПДФО та ЄСВ.


Чтобы мотивировать работников на результативную работу, накануне рождественско-новогодних праздников лучших из них поощряют праздничными премиями. Как оформить предоставление премий, какие налоги придется уплатить и как отразить такую операцию в учете – поговорим далее.


Відповідає головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Людмила Поліщук


Мінсоцполітики роз'яснило, що у перiод вiдпустки або лікарняного керівника законодавством про працю не передбачено можливостi продовження ним виконання посадових обов’язкiв. Доцільно у штаті мати «заступника керівника».


Як правильно оплачувати працівникам при змінному графіку роботи святкові та неробочі дні, якщо на підприємстві встановлено підсумований облік робочого часу з обліковим періодом один місяць?


Чи несе відповідальність роботодавець за порушення термінів виплати заробітної плати та недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці?

Страница 1 из 12