brof banner
Учет и отчетность частного предпринимателя

Учет и отчетность частного предпринимателя (40)


ДФСУ у листі від 06.01.2015 р. №167/6/99-99-17-02-15 розглянула питання щодо обліку основних засобів фізичними особами-підприємцями та повідомила.


Проценты, которые начислены (выплачены, предоставлены) налоговым агентом на расчетные счета физлица-предпринимателя, подлежат обложению НДФЛ по ставке 15 %


  Нещодавно Державною фіскальною службою України спільно з журналом «Вісник Міністерства доходів і зборів України» було проведено «гарячу» телефонну лінію на тему «Обчислення та сплати податку на доходи фізичних осіб». На запитання платників відповідала заступник начальника відділу адміністрування податків, зборів із само зайнятих осіб Управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби України Галина Жук.


Зміни до Податкового кодексу набирають чинності з 3 серпня поточного року. Відтак, тимчасово, до 1 січня 2015 року, як доповнення до податку на доходи фізичних осіб, введено новий загальнодержавний збір – військовий збір. Його запропоновано стягувати за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб.


Как определяется доход физического лица — предпринимателя — плательщика единого налога при осуществлении операций по экспорту товаров (работ, услуг), если валютные средства поступают на распределительный счет и 50% валютной выручки подлежат обязательной продаже?


Фізична особа – підприємець на єдиному податку за ставкою 5% займається роздрібною торгівлею непродовольчими товарами. При розрахунках карткою кошти від покупця надходять на рахунок ФОП із затримкою, оскільки платіжний термінал обслуговує інший банк. Коли у ФОПа виникає дохід: у день розрахунку (дата зазначена у квитанції терміналу для розрахунків платіжними картками) чи у день надходження коштів на рахунок ФОП (дата зазначена у виписці банку)?


Розрахунки між юридичними особами та за участю фізичних осіб, пов'язані із здійсненням ними підприємницької діяльності, провадять в безготівковій формі. Якщо інше не встановлено законом, то їх можна проводити і готівкою.


С 2014 года физические лица-предприниматели (далее — ФЛП) будут платить налог на недвижимость, если:


Чи повинні фізичні особи – платники єдиного податку здійснювати облік залишків товарних запасів, матеріалів, сировини та відображати результати такого обліку у книгах обліку доходів (книгах обліку доходів та витрат)?

Страница 1 из 4