brof banner
Программное обеспечение для бухгалтерского учета

Программное обеспечение для бухгалтерского учета (6)


 Многие бухгалтера все еще пользуются бесплатной программой для формирования и отправки ЕСВ - "АРМ Звіт страхувальника". которую в свое время раздал Пенсионный фонд. 


  З метою створення сприятливих умов для подання звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в електронному вигляді, Міністерство доходів і зборів України надає інформацію про безкоштовні програмні забезпечення (on-line сервіси), які можливо використовувати при формуванні та підписанні звітності безкоштовними ключами, виданими АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів: 


Отчеты, подписанные бесплатными ключами ЭЦП от Налоговой службы, теперь можно сдавать и в Пенсионный фонд!


Держстат України повідомляє, що з 13 лютого 2013 року існує можливість подання фінансової звітності в електронному вигляді за допомогою безкоштовного програмного забезпечення «БуЗОК-С» з використанням електронних цифрових підписів АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України, що видаються також безкоштовно.


ОПЗ-програмне забезпечення по формуванню та подачі платниками податків податкової звітності та реєстру отриманих та виданих податкових накладних до органів ДПС в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку