brof banner
Юридические вопросы

Юридические вопросы (143)


Через місяць, 17 червня 2018 року, набере чинності новий Закон про ТОВ та ТДВ. І, хоча у підприємств буде рік, щоб безкоштовно внести зміни до своїх статутів, пропонуємо вже зараз на прикладах переглянути ті нововведення, які доведеться вносити в свої установчі документи


Предприятие находится на территории одного района области, а одно из производственных подразделений – на территории другого района. Обслуживаются такие районы разными органами ГФС. Как ему стать на учет по неосновному месту деятельности как плательщику отдельных видов налогов, например, для уплаты НДФЛ с зарплаты наемных работников такого производственного подразделения?


Згідно з п. 8.1 розд. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588 (у редакції наказу Мінфіну від 22.04.2014 р. № 462) (далі – Порядок), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку у порядку, встановленому цим розділом.


Податківці роз'яснили порядок виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП у разі допущення помилки у графах 6 –7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»


Як зареєструвати право на нерухоме майно або його обтяження, куди для цього звертатися і які документи слід надати?

Обязательным условием возникновения прав на недвижимое имущество является их государственная регистрация в установленном порядке. Регистрации подлежит не только право собственности и другие вещные права на недвижимое имущество (например, сервитуты), но и их обременения (например, ипотека). Как зарегистрировать право на недвижимое имущество или его обременение, куда для этого обращаться и какие документы следует предоставить? – расскажет Prostopravo.


Податківці розповіли, як треба подавати звітність і сплачувати податки, повідомляти про прийняття працівників на роботу та про зміни у об’єктах, пов’язаних із оподаткуванням у разі зміни місцезнаходження юрособи протягом бюджетного року.


Изменение юрлицом местонахождения — не такая и диковинка. Поэтому фискалы рассказали, куда нужно уплачивать налоги (прочие обязательные платежи) и предоставлять отчетность, если юрлицо изменило местонахождение посреди бюджетного года.


Коли йдеться про започаткування власної справи (наприклад, ресторану або кафе), підприємцю-початківцю слід бути обізнаним, адже ця справа досить непроста. Як це зробити без зайвого клопоту, а саме зареєструватися та стати на облік.


Согласно статье 16 Налогового Кодекса Украины все налогоплательщики обязаны стать на учет в контролирующем органе. И граждане, отказавшиеся от получения номера плательщика налогов и сборов, - также не исключение. Данные о таких налогоплательщиках вносятся в отдельный реестр, без присвоения идентификационного номера, а для налогового учета и осуществления платежей используются данные паспорта. Подробнее расскажет Prostopravo


Туроператори в процесі своєї діяльності можуть укладати різноманітні види договорів. Розглянемо основні з них

Страница 1 из 11