brof banner
Юридические вопросы

Юридические вопросы (144)


Юрособа на єдиному податку переїхала на нове місце діяльності. Старе місце було водночас і юридичною адресою підприємства, тобто юрадреса й адреса провадження діяльності співпадали. Нова юрадреса не внесена ні до ЄДР, ні до Реєстру платників ЄП. Як це може стати підставою для ДПІ позбавити підприємство статусу платника єдиного податку?


Через місяць, 17 червня 2018 року, набере чинності новий Закон про ТОВ та ТДВ. І, хоча у підприємств буде рік, щоб безкоштовно внести зміни до своїх статутів, пропонуємо вже зараз на прикладах переглянути ті нововведення, які доведеться вносити в свої установчі документи


Предприятие находится на территории одного района области, а одно из производственных подразделений – на территории другого района. Обслуживаются такие районы разными органами ГФС. Как ему стать на учет по неосновному месту деятельности как плательщику отдельных видов налогов, например, для уплаты НДФЛ с зарплаты наемных работников такого производственного подразделения?


Згідно з п. 8.1 розд. VIIІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 р. № 1588 (у редакції наказу Мінфіну від 22.04.2014 р. № 462) (далі – Порядок), платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючий орган за основним місцем обліку у порядку, встановленому цим розділом.


Податківці роз'яснили порядок виправлення помилок у повідомленні за ф. № 20-ОПП у разі допущення помилки у графах 6 –7 «Адміністративна одиниця відповідно до КОАТУУ»


Як зареєструвати право на нерухоме майно або його обтяження, куди для цього звертатися і які документи слід надати?

Обязательным условием возникновения прав на недвижимое имущество является их государственная регистрация в установленном порядке. Регистрации подлежит не только право собственности и другие вещные права на недвижимое имущество (например, сервитуты), но и их обременения (например, ипотека). Как зарегистрировать право на недвижимое имущество или его обременение, куда для этого обращаться и какие документы следует предоставить? – расскажет Prostopravo.


Податківці розповіли, як треба подавати звітність і сплачувати податки, повідомляти про прийняття працівників на роботу та про зміни у об’єктах, пов’язаних із оподаткуванням у разі зміни місцезнаходження юрособи протягом бюджетного року.


Изменение юрлицом местонахождения — не такая и диковинка. Поэтому фискалы рассказали, куда нужно уплачивать налоги (прочие обязательные платежи) и предоставлять отчетность, если юрлицо изменило местонахождение посреди бюджетного года.


Коли йдеться про започаткування власної справи (наприклад, ресторану або кафе), підприємцю-початківцю слід бути обізнаним, адже ця справа досить непроста. Як це зробити без зайвого клопоту, а саме зареєструватися та стати на облік.


Согласно статье 16 Налогового Кодекса Украины все налогоплательщики обязаны стать на учет в контролирующем органе. И граждане, отказавшиеся от получения номера плательщика налогов и сборов, - также не исключение. Данные о таких налогоплательщиках вносятся в отдельный реестр, без присвоения идентификационного номера, а для налогового учета и осуществления платежей используются данные паспорта. Подробнее расскажет Prostopravo

Страница 1 из 11